MERHABA!

By

Efendim, bundan bir buçuk yıl önce, Ekim 2010’da Machael’e bir fotoğraf gezisine gitmiştim. Bu gezinin benim için önemli bir tarafı da yeni Canon EOS 50D’m ile çıktığım ilk fotoğraf gezisi olmasıydı. Hatta bu makine benim ilk Digital SLR makinemdi. Yıllarca analog SLR fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekip, bu alanda bir arpa boyu yol gitmişken, böyle cennetten bir köşede, güzel bir makineyle, bir de çektiklerimi banyoya çerçeveye gerek kalmadan anında görmeye başlayınca keyfime diyecek yoktu doğrusu.

Machael gerçekten cennet gibi bir yer. Görmeyen yaşadım demesin. Benim de burada güzel anılarım oldu, dünya tatlısı insanlarla tanıştım. Gezi boyunca da herkese bir blog açacağım, fotoğraflarımı da burada yayınlayacağım dedim ama aradan bu kadar zaman geçti, benim blog hala ortada yok!

Sevgili arkadaşım Ümit’e teşekkürler. Öyle ki, üzerimde kurduğu baskı sayesinde, sonunda şeytanın bacağını kırıp bugün blogumu başlattım 🙂 E bu blogger’lar dünyasında bir ben eksiktim!

Ne demişler, “Söz uçar yazı kalır”, tabi bir de fotoğraf. Ben de hafızamın ve fotoğraflarımın yettiğince başlıyorum Machael gezimi anlatmaya…

Reklamlar